Chcesz zarobić milion? Nagraj UFO. Nowa “oferta” Amazona

Amerykański gigant ma nową ofertę dla swoich klientów. Wystarczy kupić inteligentny dzwonek do drzwi Ring i nagrać nim UFO, żeby otrzymać od Amazona okrągły milion dolarów. Serio!

Amerykański gigant ma nową ofertę dla swoich klientów. Wystarczy kupić inteligentny dzwonek do drzwi Ring i nagrać nim UFO, żeby otrzymać od Amazona okrągły milion dolarów. Serio!
Nagraj zielonego ludzika, dostaniesz milion. Amazon obiecuje
/ringmilliondollarsighting.com /materiały prasowe

O inteligentnych dzwonkach Ring znowu będzie głośno, choć tym razem nie z powodu obaw o “wielkiego brata”, podglądanie czy źródło informacji dla policji. Amazon postanowił uruchomić  Million Dollar Search for Extraterrestrials, które jak sama nazwa wskazuje, zakłada poszukiwanie obcych form życia i milion dolarów. Mówiąc krótko, amerykański producent jest gotowy zapłacić tę okrągłą sumkę osobie, która nagra na swój dzwonek Ring obcych… tych z kosmosu, oczywiście.

Amazon chce w ten sposób “zachęcić uczestników do wypatrywania wszelkich obcych form życia zarejestrowanych przez kamery dzwonkowe Ring”. Jeśli w polu widzenia kamery pojawi się Obcy, autor tego “dowodu naukowego” otrzyma 1 milion dolarów, ale żeby nie było… zwycięzcę konkursu wybierze niezależny juror, meteorolog i astrobiolog Jacob Haqq Misrad. Co prawda kosmici najwyraźniej nie są z tego powodu zadowoleni, bo aktualnie na stronie konkursu znajdziemy jedynie “Pozaziemski błąd!”, ale Amazon zapewnia, że “zespół aktywnie pracuje nad zatankowaniem statku”. 

Brzmi to jak jeden wielki żart? Zdecydowanie, szczególnie że w grze o milion dolarów mogą wziąć udział tylko Amerykanie. Reszta świata może liczyć co najwyżej na karty podarunkowe Amazon o wartości 500 USD, ale z drugiej strony ma łatwiej… platforma w tym przypadku zachęca do nagrywania “obcych” z wykorzystaniem makijażu, rekwizytów i kostiumów – zgłoszenia przyjmowane są do 3 listopada.

Tak czy inaczej, marketingowcom Amazona należy się uznanie, bo pomysł na promocję Ring jest przedni i pojawia się w idealnym momencie. UFO to przecież w ostatnich tygodniach bardzo gorący temat.

1 września amerykańskie służby oddelegowane do badania przypadków niewyjaśnionych zjawisk powietrznych, czyli All-domain Anomaly Resolution Office, poinformowały o uruchomieniu strony internetowej, na której można zgłaszać przypadki Niezidentyfikowanych Zjawisk Powietrznych (UAP), a niedługo później amerykańska agencja kosmiczna (NASA) opublikowała długo wyczekiwany raport dotyczący niezidentyfikowanych zjawisk powietrznych (UAP).

Ba, 13 września meksykański dziennikarz-ufolog Jaime Maussan zaprezentował w lokalnym parlamencie wysuszone ciała niewielkich istot, które mają cechy wspólne z ludźmi: dwoje oczu, usta, dwie ręce, dwie nogi,  ale różni je wydłużona czaszka i po trzy palce u rąk. Maussan przekonywał pod przysięgą, że według przeprowadzonych badań mają 1000 lat i nie pochodzą z Ziemi. Co prawda naukowcy szybko obalili jego teorię, wskazując, że “nie ma tu niczego, co mogłoby wskazywać na związki, które nie istnieją na Ziemi”, ale o UFO znowu było głośno.

Por Ovnis

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *