To już pewne: UFO jutro wyląduje w Polsce!

Już jutro na platformie Netflix swoją premierę będzie miał mini serial dokumentalny — Spotkania (ang. Encounters). Serial zbada tajemnice UFO z ostatnich 50 lat.

Mini serial Spotkania, który zadebiutuje na platformie Netflix już jutro (27.09.2023), przybliży obserwacje UFO z ostatnich 50 lat. Seria dokumentalna będzie zawierać relacje świadków, wywiady z ekspertami i nowe dowody, które rzucą nowe postrzeganie mistycznych bytów z kosmosu.

Przez dziesięciolecia relacje dotyczące kontaktów z obcymi stworzeniami były relacjonowane jako teorie spiskowe, a ci, którzy byli świadkami niewytłumaczalnych zjawisk, byli odrzucani. Teraz przesłuchania w Kongresie dotyczące UFO przynoszą rewelacje od informatorów na temat tajnych programów Pentagonu, a renomowane instytucje dziennikarskie potwierdzają, że… nie jesteśmy sami.

Spotkania (Netflix) – o co chodzi w dokumentalnej miniserii ?

Spotkania wyprodukowane przez Amblin Television, nagrodzonego Emmy z Boardwalk Pictures oraz Vice Studios i wyreżyserowane przez Yona Motskina (Generation Hustle), to innowacyjny serial dokumentalny podzielony na cztery części, który podróżuje po całym świecie, aby zgłębić cztery niezwykłe, prawdziwe historie związane z kontaktami z nadprzyrodzonymi zjawiskami. Każdy odcinek opowiada odrębną historię:

Pierwszy odcinek przedstawia niezwykłe zjawisko dziwnych świateł na niebie nad małym miastem w Teksasie.

Drugi odcinek skupia się na podwodnych pojazdach kosmicznych, które nawiedziły nadmorską walijską wioskę.

Trzeci odcinek opowiada historię spotkania z obcymi na podwórku szkolnym w Zimbabwe.

Czwarty odcinek skoncentrowany jest na relacjach o inteligencji pozaziemskiej, która rzekomo wpłynęła na elektrownię jądrową w Japonii.

Opowieści te są prezentowane z perspektywy pierwszych świadków, na miejscach, gdzie miały miejsce te niezwykłe zdarzenia, i są wspierane przez nowoczesnych naukowców oraz personel wojskowy. Serial wykracza poza ramy nauki, aby ukazać głęboki wpływ tych spotkań na życie, rodziny i społeczności. To opowieść detektywistyczna o kosmicznym charakterze, aktualna i ponadczasowa, która ujawnia szereg niesamowitych podobieństw w tych pozornie niepowiązanych wydarzeniach, które miały miejsce na różnych miejscach, w różnych czasach i kulturach. Jedno jest pewne: Spotkania z istotami pozaziemskimi są zjawiskiem globalnym, fascynującym i zupełnie odmiennym od wszystkiego, co kiedykolwiek można było sobie wyobrazić.

Źródło: 1, 2

Niektóre odnośniki na tej stronie to linki afiliacyjne. Po kliknięciu w nie możesz zapoznać się z ofertą na konkretny produkt a jednocześnie wspierasz pracę redakcji rtvManiaK.pl i jej niezależność.

Por Ovnis

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *